Echipa colegiului

                 

   TABELUL NOMINAL CU PERSONALUL COLEGIULUI

                           AN ȘCOLAR 2016-2017

 

CADRE DIDACTICE

Nume și prenume Funcție
Ciobotaru Anamaria Director – profesor limba şi literatura română
Tudorache Mihaela Director adjunct - profesor limba franceză
Moise Iudit Alexandra Coordonator proiecte şi programe educative - Profesor limba engleză
Bolat Selma Elmiran Profesor limba şi literatura română
Cojocaru Monica Profesor limba şi literatura română
Deacu Mariana Profesor limba şi literatura română
Şutu Carmen Cristina Profesor limba şi literatura română
Stan Coralia Profesor limba şi literatura română
Trandafirescu Clarisa Maria Profesor limba şi literatura română
Zamfir Raluca Victoria Profesor limba şi literatura română
Băitoc Gabriela Maria Profesor limba latină
Bardu Veronica Florentina Profesor limba engleză
Bucioc Adriana Profesor limba engleză
Carlsson Doina Profesor limba engleză
Florescu Carmen Profesor limba engleză
Jianu Iulia Mihaela Profesor limba engleză
Murariu Elisabeta Profesor limba engleză + limba franceză
Popescu Luiza Profesor limba engleză
Radu Irina Profesor limba engleză
Roșu Simona Profesor limba engleză
Sofronie Mariana Profesor limba engleză
Țurlea Mihaela Carmen Profesor limba engleză
Patrichi Ecaterina Profesor limba engleză + spaniolă
Radu-Caraiani Elena Profesor limba franceză
Banciu Victoria Mihaela Profesor limba germană
Cărnaru Alexandru Profesor matematică
Cavachi Nicolae Profesor matematică
Sibana Rodica Maria Profesor matematică
Vrabie Mădălina Marga Profesor matematică
Rucăreanu Elvira Profesor matematică + informatică
Milea Alina Profesor informatică
Mologani Accan Profesor informatică - director Colegiul Kemal Ataturk Medgidia
Molomer Sibel Profesor informatică
Pușcașu Mariana Profesor informatică
Gheorghe Simona Profesor chimie
Acreţei Maria Virginia Profesor biologie
Popa Anișoara Profesor biologie
Popescu Adriana Profesor biologie - Inspector ISJ
Cutova Jenița Profesor educaţie tehnologică
Mefa Olimpia Profesor fizică + chimie
Nasurla Ilhan Profesor fizică
Toma Daniela Anca Profesor fizică + chimie
Gîla Cristina Iulia Profesor istorie
Paiu Neli Profesor istorie
Oltean Ioan Profesor geografie
Popescu Polixenia Gabriela Profesor geografie
Dumitraşcu Alina Viorica Profesor geografie - inspector ISJ
Toma Mirabela Profesor religie ortodoxă
Becheţeanu-Gheorghe Gabriela Cerasela     Profesor religie ortodoxă
Agecai Dilek Ajda Profesor limba turcă + religie islamică
Văsioiu Rosemarie Profesor psihopedagogie
Totolan Ecaterina Gabriela Profesor psihopedagogie
Belcin Mădălina Felicia Profesor psihologie
Mihăilă Manuela Profesor ştiinţe socio-umane
Dincă Doinița Venera Profesor educaţie plastică
Gheorghe Mirela Profesor educaţie muzicală
Popescu Cristina Profesor educaţie fizică
Vintilă Gabriela Profesor educaţie fizică
Șerban Lăcrămioara Profesor educaţie fizică
Husac Melexina Profesor învăţământ primar
Tunaru Tatiana Profesor învăţământ primar
Badea Loredana Profesor învăţământ primar
Geauzar Aila Profesor învăţământ primar
Mustafa Laura Cristina Profesor învăţământ primar
Georgescu Carmen Gabriela Profesor învăţământ primar
Jurcă Laura Profesor învăţământ primar - concediu fără plată
Mate Veronica Maria Profesor învăţământ primar
Dincu Nicoleta Profesor învăţământ primar
Stuparu Eugenia Profesor învăţământ primar
Stadnic Mioara Profesor învăţământ primar
Sima Camelia Profesor învăţământ primar
Harabagiu Andreea Mădălina Profesor învăţământ primar
Spiridon Elena Profesor învăţământ primar
Temneanu Elena Profesor învăţământ primar
Sîrbu Doniţa Profesor învăţământ primar - director Şcoala Agigea
Perșoiu Gabriela Profesor învăţământ preşcolar
Mihalache Georgeta Profesor învăţământ preşcolar
Ioniță Octaviana Profesor învăţământ preşcolar
Zaifu Georgeta Profesor învăţământ preşcolar
Vintilă Elena Educatoare – pensie de invaliditate



CADRE DIDACTICE AUXILIARE

Nume și prenume Funcție
Fetta Ghiulman Şecretar şef
Andrei Marilena Secretar
Mate Elena Contabil şef
Mihai Leila Administrator financiar
Mocanu Tatiana Administrator patrimoniu
Crăciun Anamaria Daniela     Bibliotecar
Cristu Sinica Laborant



PERSONAL NEDIDACTIC

Nume și prenume Funcție
Leaşă Iova Magazioner
Stroe Lenuţa Didona     Bucătar – muncitor calificat
Andrei Ileana Bucătar – muncitor calificat
Bucăţică Marian Şofer
Vieriu Sandu Muncitor întreţinere
Emirsali Aiten Muncitor calificat-lenjer
Goţea Geta Supraveghetor de noapte
Lemnaru Maria Îngrijitor
Chiriţă Elena Îngrijitor
Luht Nicoleta Îngrijitor
Ghiţă Marcela Îngrijitor
Toader Maria Îngrijitor
Petcu Mariana Îngrijitor
Bordiciuc Aurica Îngrijitor
Călin Tanța Portar
Bran Ana Portar
Ilie Stelica Muncitor necalificat