CATEDRE - COMISII METODICE

  1. CATEDRA DE LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ

    • Zamfir Raluca - responsabil
    • Bolat Selma
    • Ciobotaru Anamaria
    • Cojocaru Monica
    • Deacu Mariana
    • Stan Coralia
    • Şuţu Carmen
    • Trandafirescu Clarisa
    • Băitoc Gabriela - limba latină
    • Agecai Dilek-Ajda - limba turcă

  2. CATEDRA DE LIMBI MODERNE

    LIMBI GERMANICE (limba engleză şi limba germană)
    • Moise Iudit-Alexandra - responsabil
    • Banciu Victoria
    • Bardu Veronica
    • Bucioc Adriana
    • Florescu Carmen
    • Jianu Iulia *
    • Murariu Elisabeta *
    • Patrichi Ecaterina *
    • Popescu Luiza
    • Radu Irina
    • Roşu Simona
    • Sofronie Mariana
    • Ţurlea Mihaela *

    LIMBI ROMANICE(limba franceză şi limba spaniolă)
    • Tudorache Mihaela - director adjunct (C.F.P.)
    • Mateos Martinez Enrique
    • Murariu Elisabeta *
    • Patrichi Ecaterina *
    • Radu-Caraiani Elena

  3. CATEDRA DE MATEMATICĂ

    • Sibana Rodica - responsabil
    • Cavachi Nicolae
    • Cărnaru Alexandru
    • Rucăreanu Elvira *
    • Vrabie Mădălina

  4. CATEDRA DE INFORMATICĂ

    • Milea Alina - responsabil
    • Mologani Accan
    • Molomer Sibel
    • Rucăreanu Elvira *

  5. CATEDRA DE ŞTIINŢE - FIZICĂ, CHIMIE, BIOLOGIE şi EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ

    • Gheorghe Simona - responsabil
    • Acreţei Virginia
    • Cutova Jeniţa
    • Mefa Olimpia * (C.M.)
    • Nasurla Ilhan
    • Stelea Doina Marcela
    • Toma Anca Daniela
    • Tudor Loredana

  6. ARIA CURRICULARĂ OM ŞI SOCIETATE

    ISTORIE - GEOGRAFIE - RELIGIE
    • Popescu Polixenia * - responsabil
    • Anghel George
    • Becheţeanu-Gheorghe Gabriela
    • Dumitraşcu Alina
    • Gîlă Cristina
    • Paiu Neli
    • Oltean Ioan
    • Toma Mirabela

    DISCIPLINE UMANISTE - PRACTICĂ PEDAGOGICĂ
    • Belcin Mădălina Felicia
    • Ciobotă Monica
    • Cipu Maria
    • Georgescu Carmen
    • Mihai Camelia
    • Nicolaev Mihaela
    • Totolan Ecaterina

  7. CATEDRA DE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT şi ARTE

    • Şerban Lăcrămioara - responsabil
    • Dincă Doiniţa Venera
    • Popescu Cristina
    • Vintilă Gabriela
    • Voicu Mirela


  8. COMISIA METODICĂ A PROFESORILOR DE ÎNVĂŢĂMÎNT PRIMAR

    • Tunaru Tatiana - responsabil
    • Badea Loredana
    • Dincu Nicoleta
    • Geauzar Aila
    • Georgescu Carmen
    • Harabagiu Mădălina
    • Husac Melexina
    • Mate Veronica
    • Mustafa Laura
    • Georgiana OANCE
    • Sima Camelia
    • Sîrbu Doiniţa (I.S.J.)
    • Spiridon Elena
    • Stadnic Mioara
    • Stuparu Eugenia
    • Temneanu Elena

  9. COMISIA METODICĂ A EDUCATOARELOR

    • Perşoiu Gabriela - responsabil
    • Mihalache Georgeta
    • Simion Doina
    • Vintilă Elena (pensionare caz de boală)
    • Zaifu Georgeta

  10. COMISIA EDUCATIVĂ A DIRIGINŢILOR - responsabil: Popescu Luiza

    1. COMISIA GIMNAZIU
      • Murariu Elisabeta - responsabil
      • Bolat Selma
      • Bucioc Adriana
      • Gîlă Cristina Iulia
      • Popescu Polixenia Gabriela
      • Roşu Simona
      • Sofronie Mariana
      • Şuţu Carmen
      • Trandafirescu Clarisa

    2. COMISIA CLASELOR a IX-a
      • Zamfir Raluca - responsabil
      • Jianu Iulia
      • Popescu Luiza
      • Stan Coralia
      • Toma Mirabela

    3. COMISIA CLASELOR a X-a
      • Florescu Carmen - responsabil
      • Acreţei Virginia
      • Bardu Veronica
      • Molomer Sibel
      • Paiu Neli

    4. COMISIA CLASELOR a XI-a
      • Moise Alexandra - responsabil
      • Gheorghe Simona
      • Radu Irina
      • Radu-Caraiani Elena
      • Toma Anca

    5. COMISIA CLASELOR a XII-a
      • Sibana Rodica - responsabil
      • Deacu Mariana
      • Patrichi Ecaterina
      • Rucăreanu Elvira
      • Ţurlea Mihaela

* = dublă specializare