CATEDRE - COMISII METODICE

  1. CATEDRA DE LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ

    • Zamfir Raluca - responsabil
    • Bolat Selma
    • Ciobotaru Anamaria - director
    • Cojocaru Monica
    • Deacu Mariana
    • Stan Coralia
    • Şuţu Carmen
    • Trandafirescu Clarisa
    • Popa Ana-Maria - limba latină
    • Ali Dilek-Ajda - limba turcă

  2. CATEDRA DE LIMBI MODERNE

    LIMBI GERMANICE (limba engleză şi limba germană)
    • Moise Iudit-Alexandra - responsabil
    • Banciu Victoria
    • Bardu Veronica
    • Bucioc Adriana
    • Florescu Carmen
    • Jianu Iulia *
    • Murariu Elisabeta *
    • Patrichi Ecaterina *
    • Popescu Luiza
    • Radu Irina *
    • Roşu Simona
    • Sofronie Mariana
    • Ţurlea Mihaela *

    LIMBI ROMANICE(limba franceză şi limba spaniolă)
    • Tudorache Mihaela (C.F.P.)
    • Mateos Martinez Enrique
    • Murariu Elisabeta *
    • Patrichi Ecaterina *
    • Radu-Caraiani Elena

  3. CATEDRA DE MATEMATICĂ

    • Sibana Rodica - responsabil
    • Cavachi Nicolae
    • Cărnaru Alexandru
    • Molomer Sibel *
    • Vrabie Mădălina
    • Zaharia Mariana Geanina

  4. CATEDRA DE INFORMATICĂ

    • Milea Alina - responsabil
    • Mologani Accan
    • Molomer Sibel

  5. CATEDRA DE ŞTIINŢE - FIZICĂ, CHIMIE, BIOLOGIE şi EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ

    • Gheorghe Simona - responsabil
    • Acreţei Virginia Maria
    • Cutova Jeniţa
    • Nasurla Ilhan
    • Stelea Doina Marcela
    • Toma Anca Daniela
    • Tudor Loredana

  6. ARIA CURRICULARĂ OM ŞI SOCIETATE

    ISTORIE - GEOGRAFIE - RELIGIE
    • dr. Popescu Polixenia Gabriela * - responsabil (director adjunct)
    • Abdurraman Coskun
    • Anghel George
    • Becheţeanu-Gheorghe Gabriela Cerasela
    • Dumitraşcu Alina Viorica (inspector geografie - ISJ)
    • Fetic Laura Floriana
    • Gîlă Cristina Iulia
    • Paiu Neli
    • Silvestru Mariana
    • Toma Mirabela

    DISCIPLINE SOCIO-UMANE, PSIHOLOGIE, PEDAGOGIE, PRACTICĂ PEDAGOGICĂ
    • Belcin Mădălina Felicia
    • Cipu Maria
    • Georgescu Carmen *
    • Mihai Camelia
    • Nicolaev Mihaela
    • Totolan Ecaterina
    • Tatu Mihaela Gabriela

  7. CATEDRA DE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT şi ARTE

    • Şerban Lăcrămioara - responsabil
    • Dincă Doiniţa Venera
    • Popescu Cristina
    • Vintilă Gabriela
    • Voicu Mirela


  8. COMISIA METODICĂ A PROFESORILOR DE ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR

    • Tunaru Tatiana - responsabil
    • Badea Loredana
    • Dincu Nicoleta
    • Geauzar Aila
    • Georgescu Carmen
    • Harabagiu Mădălina
    • Husac Melexina
    • Jurcă Laura
    • Mate Veronica
    • Mustafa Laura
    • Georgiana OANCE
    • Sima Camelia
    • Sîrbu Doiniţa (deține funcție de conducere)
    • Spiridon Elena
    • Stadnic Mioara
    • Stuparu Eugenia
    • Temneanu Elena

  9. COMISIA METODICĂ A EDUCATOARELOR

    • Perşoiu Gabriela - responsabil
    • Mihalache Georgeta
    • Stroescu Gabriela
    • Vintilă Elena (detașat în interesul învățământului)
    • Zaifu Georgeta

  10. COMISIA EDUCATIVĂ A DIRIGINŢILOR - responsabil: Popescu Luiza

    1. COMISIA GIMNAZIU
      • Murariu Elisabeta - VI A - responsabil
      • Bolat Selma - VIII A
      • Bucioc Adriana - VI B
      • Deacu Mariana - VII A
      • Gîlă Cristina Iulia - VI C
      • Roşu Simona - V B
      • Sofronie Mariana - VIII B
      • Şuţu Carmen - V A
      • Trandafirescu Clarisa - VII B

    2. COMISIA CLASELOR a IX-a
      • Sibana Rodica - IX A - responsabil
      • Milea Alina - IX E
      • Patrichi Ecaterina - IX D
      • Șerban Lăcrămioara - IX C
      • Totolan Ecaterina - IX B
    3. COMISIA CLASELOR a X-a
      • Zamfir Raluca - X A - responsabil
      • Jianu Iulia - X E
      • Popescu Luiza - X C
      • Stan Coralia - X B
      • Toma Mirabela - X D

    4. COMISIA CLASELOR a XI-a
      • Florescu Carmen - XI A - responsabil
      • Acreţei Virginia - XI E
      • Bardu Veronica - XI D
      • Molomer Sibel - XI B
      • Paiu Neli - XI C

    5. COMISIA CLASELOR a XII-a
      • Moise Iudit Alexandra - XII D - responsabil
      • Gheorghe Simona XII E
      • Radu Irina - XII B
      • Radu-Caraiani Elena - XII C
      • Toma Anca Daniela - XII A


* = dublă specializare



COMISII DIN ANII ANTERIORI

An școlar 2019-2020


© Colegiul Naţional Pedagogic "Constantin Brătescu" Constanţa   |   Designed by Cătălin Adrian Chita